1839 föremål
Soffa, 1900-talets slut.
16 tim 42m
Soffa, 1900-talets slut.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Riitta Nelimarkka, "Gröt".
5d 15 tim
Riitta Nelimarkka, "Gröt".
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Outi Heiskanen, "Lumihaka".
5d 15 tim
Outi Heiskanen, "Lumihaka".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Olli Joki, "Överflygning".
2d 17 tim
Olli Joki, "Överflygning".
240 EUR
Utropspris
250 EUR
Regina Huotari, Stilleben.
5d 15 tim
Regina Huotari, Stilleben.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Leksak, trä, 1900-talets mitt.
5d 15 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Esa Riippa, "Aavistus".
6d 17 tim
Esa Riippa, "Aavistus".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Reino Selkäinaho,"Svedjehamn, Replot".
6d 17 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ilppo Alho, "Code; 00-S1-A9".
1d 16 tim
Ilppo Alho, "Code; 00-S1-A9".
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, armband, "Lurie".
6d 17 tim
Hermès, armband, "Lurie".
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, armbandsur, 32 mm.
5d 14 tim
Gucci, armbandsur, 32 mm.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Golvlampor ett par modern tillverkning.
5d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Figurin, Buddai, porslin, Kina, 1900-tal.
17 tim 9m
5 255 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå Danmark 1900-talets mitt.
18 tim 53m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
James Coignard, "Deux personnages".
3d 17 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 2000-tal.
6d 19 tim
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Cafébord, tidigt 1900-tal.
16 tim 32m
Cafébord, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
6d 16 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
5d 16 tim
Yrjö Edelmann, Klädstreck.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Bjørn Olsen, Komposition.
16 tim 57m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
2d 17 tim
Slagbord, allmoge, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, sen Qingdynasti/1900.
2d 15 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anya Hindmarch, väska.
17 tim 55m
Anya Hindmarch, väska.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
David Wretling, skultpur, signerad.
6d 14 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pallar med förvaring ett par 1940-tal.
19 tim 13m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bägare, silver, K. Anderson, Stockholm 1929.
1d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rakel Carlander, matta, rölakan, ca 212 x 138 cm.
1d 14 tim
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, Louis XV-stil, tidigt 1900-tal.
6d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK