1550 föremål
Golvlampa 1900-talets mitt.
3d 14 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Rollof, utan titel.
1d 13 tim
Ulf Rollof, utan titel.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, "Saturnus-modell", 1900-talets mitt.
3d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, ASEA, Swedish Modern, 1940-50-tal.
4d 9 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Scherlin, "Bänk 6", 2000-tal.
3d 12 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par tidigt 1900-tal.
3d 14 tim
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Robert Högfeldt, "Salome".
3d 7 tim
Robert Högfeldt, "Salome".
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salutkanoner, 2 st, 1900-tal.
3d 7 tim
Salutkanoner, 2 st, 1900-tal.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ludvig Richarde, Från Västkusten.
4d 10 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Folke Lind, "Självporträtt".
12 tim 8m
Folke Lind, "Självporträtt".
666 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
1d 15 tim
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets senare del.
5d 14 tim
525 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampor, ett par, 1900-talets mitt.
12 tim 26m
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1960-tal Emmaboda.
14 tim 52m
Byrå 1960-tal Emmaboda.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
5d 10 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, tidigt 1900-tal.
12 tim 2m
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Chanel, armband, 2020.
2d 12 tim
Chanel, armband, 2020.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1970-80-tal.
3d 7 tim
Matbord, 1970-80-tal.
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1920-30-tal.
5d 10 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
3d 13 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch, pin, 18K guld med pärlor.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pierre Forssell,  vas Skultuna.
2d 11 tim
4 708 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
5d 14 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sven Hedin, "The Abbot of Selipuk Gompa".
4d 5 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, barstolar, ett par, samtida.
5d 13 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Trensum, 1950-/60-tal.
5d 13 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets början.
3d 13 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, Scarf.
2d 12 tim
Louis Vuitton, Scarf.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Fabula Living, ca 235 x 165 cm.
5d 13 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK