2132 föremål
Lennart Rodhe, komposition.
4d 2 tim
Lennart Rodhe, komposition.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 2000-tal.
4d 2 tim
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
4d 1 tim
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
5d
Soffa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 2000-tal.
5d
Matbord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Igael Tumarkin, "Abstraktion".
5d
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Olavi Haarala, Utan titel.
5d
Olavi Haarala, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Birger Ljungquist, porträtt.
5d
Birger Ljungquist, porträtt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Birger Ljungquist, porträtt.
5d
Birger Ljungquist, porträtt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Eterna, fickur, 48 mm.
4d 23 tim
Eterna, fickur, 48 mm.
Inga bud
Utropspris
5 800 SEK
Bordslampa, 1980-tal.
6d 1 tim
Bordslampa, 1980-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK