1920 föremål
Bänk 1940/50-tal.
2d 19 tim
Bänk 1940/50-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord 1900-talets första hälft.
20 tim 5m
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
19 tim 33m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
3d 11 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
4d 14 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord/pall, "Oly" Hope 2000-tal.
1d 15 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, 1980-tal.
2d 12 tim
Bordslampa, 1980-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
1d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 15 st, omkring år 1900.
1d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stig Claesson, Fågel och figurer.
14 tim 39m
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Krucifix, brons, möjligen 1600-tal.
3d 13 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring, 18K guld med gul glassten.
15 tim 29m
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 33 mm.
3d 16 tim
Omega, armbandsur, 33 mm.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leopold Fare,  Exotisk strand.
3d 9 tim
Leopold Fare, Exotisk strand.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ragnar Person, I stugan.
3d 12 tim
Ragnar Person, I stugan.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, "Jubilaren".
3d 14 tim
Peter Dahl, "Jubilaren".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas, porslin, Kina, sen Qingdynasti/1900.
2d 13 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Monstrans, 1900-tal.
3d 9 tim
Monstrans, 1900-tal.
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond,  Hus med trappa.
3d 16 tim
Martin Emond, Hus med trappa.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Såsskål, silver, GAB, Stockholm 1923.
4d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets tredje kvartal.
3d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nattduksbord, ett par, 1970-tal.
2d 18 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK