1877 föremål
Taklampa, 1950/60-tal.
6d 21 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1930/40-tal.
6d 21 tim
Taklampa 1930/40-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Rolex, Submariner, armbandsur, 40 mm.
6d 22 tim
4 000 EUR
Utropspris
9 000 EUR
Hermès, armband, "Lurie".
6d 22 tim
Hermès, armband, "Lurie".
155 EUR
Utropspris
250 EUR
Reino Selkäinaho,"Svedjehamn, Replot".
6d 23 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, 18K guld.
6d 23 tim
Örhängen, 18K guld.
Inga bud
Utropspris
350 EUR
Omega, De Ville, armbandsur, 32,5 mm.
6d 23 tim
380 EUR
Utropspris
500 EUR
Esa Riippa, "Aavistus".
6d 23 tim
Esa Riippa, "Aavistus".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord sent 1900-tal.
6d 23 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets senare del.
6d 23 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
6d 23 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Axel Lind, Havet.
7d
Axel Lind, Havet.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
6d 23 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord Pastoe Nederländerna sent 1900-tal.
7d
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Holger Fischer, Solrosor i vas.
7d
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
7d
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Greiber, Gestalter.
7d
Gunnar Greiber, Gestalter.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
7d
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, "Kossan".
7d
Lennart Jirlow, "Kossan".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
7d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 2000-tal.
7d
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Henri Michaux, komposition.
7d
Henri Michaux, komposition.
Inga bud
Utropspris
16 000 SEK