Easy Living

Easy Living – moderna föremål för ditt vardagsrum!

950 föremål
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hällt.
Klubbat pris
3 150 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD/SIDOBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, modern tillverkning,
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 2 st, Italien, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD modern tillverkning.
SOFFBORD modern tillverkning.
Klubbat pris
2 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOBAKSBURK, marmor, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
715 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, Nordiska Kompaniet, 1900/2000-tal.
Klubbat pris
1 101 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1940-tal.
SPEGEL, 1940-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, 1900/2000-tal.
STOL, 1900/2000-tal.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL-HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal.
GOLVLAMPA, 1950-tal.
Klubbat pris
1 599 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL, Stille.
PALL, Stille.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOTPALL/SITTPUFF, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL, ek, tidigt 1900-tal.
PALL, ek, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets slut.
BORDSLAMPA, 1900-talets slut.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, Flos, Italien, 1900-talets slut.
Klubbat pris
770 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, ett par 1900-tal.
STOLAR, ett par 1900-tal.
Klubbat pris
3 201 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, Sputnik-modell, 1900-talets senare del.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARI SIMMULSON, vas, lergods, Upsala-Ekeby, 1960/70-tal.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
2 050 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTALER, ett par, 1900-tal,
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, karmstol, "Solna", 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900/2000-tal.
SOFFBORD, 1900/2000-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL ERIK EKSELIUS, soffbord, JOC Vetlanda.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, tenn, 1930.
BORDSLAMPA, tenn, 1930.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, Svenska Möbelindustrier, troligen 1950-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA 1900-talets mitt.
GOLVLAMPA 1900-talets mitt.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RUDOLF NILSSON, bålskål, stengods signera, Höganäs.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD Art Deco-stil 1900-tal.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
710 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1950 / 60-tal.
SOFFBORD, 1950 / 60-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPELBORD, kinesiserande stil, omkring 1900.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 808 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets slut.
SOFFBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
YTTERFODER, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, 2 st taklampor för  GINO Danmark.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, BELID, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LÄSBORD/SÄNGBORD Kifa Stockholm 1940/50-tal.
Klubbat pris
837 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, Gnosjö Konstsmide.
GOLVLAMPA, Gnosjö Konstsmide.
Klubbat pris
652 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN AAGE HOLM, taklampa, Danmark.
Klubbat pris
1 305 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERS PEHRSON, taklampa "Bumligen" Ateljé Lyktan Åhus.
Klubbat pris
2 610 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKKLAMPA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, ett par, 1930-/1940-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABRAR ett par 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
751 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPA, 1950/60-tal.
VÄGGLAMPA, 1950/60-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARNSTOL, Thonetstil, 1900-talets första hälft/mitt.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 1900-talets mitt.
SIDOBORD, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, Swedish Modern, 1940-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, utfällbar, omkring 1900.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1930/40-tal,
SOFFBORD, 1930/40-tal,
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA/GOLVLAMPA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPOR, ett par,  HEMI, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK