1448 föremål
Gunnar Greiber, Gestalter.
2m 28s
Gunnar Greiber, Gestalter.
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 2 dlr sent 1900-tal/2000-tal.
4m 28s
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barstolar ett par sent 1900-tal.
6m 28s
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
8m 28s
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elna Borch, skulptur sittande flicka.
10m 28s
711 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
18m 28s
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Henri Michaux, komposition.
20m 28s
Henri Michaux, komposition.
5 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Taklampa 2000-tal.
24m 28s
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Jirlow, "Kossan".
26m 28s
Lennart Jirlow, "Kossan".
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
32m 28s
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1900-talets senare del.
34m 28s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Per Åke Persson, "Yellow cab".
36m 28s
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
38m 28s
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Lerin, "Yttre stök".
48m 28s
Lars Lerin, "Yttre stök".
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ann Edholm, "Huset nr 7".
50m 28s
Ann Edholm, "Huset nr 7".
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Byrå, 1800-talets första hälft.
16 tim 8m
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, omkring år 1900.
16 tim 11m
Bokhylla, omkring år 1900.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
17 tim 35m
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Väggbord, ett par, 1800-tal.
17 tim 47m
Väggbord, ett par, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
17 tim 49m
Skåp, 1800-tal.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Per Söderberg, bord, NEB, No Early Birds.
17 tim 56m
4 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj, 1970-tal,
17 tim 59m
Fåtölj, 1970-tal,
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1930-40-tal.
18 tim 4m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdsbord, Byarum, 1900-talets slut.
18 tim 6m
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca. 195 x 152 cm.
18 tim 28m
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-talets andra hälft.
18 tim 44m
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-talets andra hälft.
18 tim 52m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
18 tim 54m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
19 tim 32m
Byrå, funkis, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1900-tal.
19 tim 44m
Sängbord, ett par, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Dahl, Två damer och ett krus..
19 tim 52m
11 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Luktdosa, silver, 1700-tal.
19 tim 56m
Luktdosa, silver, 1700-tal.
789 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tobias Regell, "Cow", 2016.
20 tim
Tobias Regell, "Cow", 2016.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
20 tim 4m
Byrå, funkis, 1920/30-tal.
2 310 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
20 tim 14m
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Minityrer, 6 st, Gustavsberg Studio,
20 tim 26m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karl Kowalczewski, Vattenbärerska.
20 tim 30m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
20 tim 34m
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Korg, Louis XVI-stil, omkring år 1900.
20 tim 42m
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, väska "Picotin Lock 18", 2022.
21 tim 2m
30 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK