1598 föremål
Väska, Kurdisk, 61 x 43 cm.
4d 21 tim
Väska, Kurdisk, 61 x 43 cm.
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Omega, armbandsur, 33 mm.
18 tim 20m
Omega, armbandsur, 33 mm.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
1d 16 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond,  Hus med trappa.
18 tim 18m
Martin Emond, Hus med trappa.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, "Afton i parken".
2d 16 tim
Peter Dahl, "Afton i parken".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets tredje kvartal.
16 tim 52m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK