266 föremål
Bord 1900-talets början.
30m 22s
Bord 1900-talets början.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
23 tim 56m
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 2000-tal.
23 tim 34m
Taklampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
1d
Bordslampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk ca 210x119 ca.
1d
Inga bud
Utropspris
3 500 SEK
Matta Sarab old ca 290x119 cm.
5d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Murano Italien 2000-tal.
5d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1950-tal.
6d
Bordslampa 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1940/50-tal.
6d
Serveringsvagn 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940-tal.
6d
Fåtölj 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Birger Ljungquist, porträtt.
6d
Birger Ljungquist, porträtt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 2000-tal.
6d
Bordslampa 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta orientalisk ca 190x125 cm.
6d
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Danmark 1940/50-tal.
5d
Fåtölj Danmark 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta Ghom ca 150x108 cm.
6d
Matta Ghom ca 150x108 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj omkring 1900.
1d
Fåtölj omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Satsbord 3 dlr sent 1900-tal.
4d
Satsbord 3 dlr sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1900-tal.
4d 21 tim
Bordslampa 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
6d
Golvlampa 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1950/60-tal.
4d
Soffbord 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Eric Elfwén, segelbåt.
6d 23 tim
Eric Elfwén, segelbåt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK