1474 föremål
Hänge, kors samt brosch.
6d 13 tim
Hänge, kors samt brosch.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordsur, Empire, tidigt 1800-tal.
6d 13 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Dersou", 1998.
6d 13 tim
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kedja/Collier, 18K guld.
6d 14 tim
Kedja/Collier, 18K guld.
22 135 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ring, 18K vitguld med briljantslipad diamant, ca 0.70 ct.
6d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Ring, 18K guld med gammalslipad diamant.
6d 14 tim
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrin, 2 st, Kina, 1900-tal.
6d 14 tim
Skrin, 2 st, Kina, 1900-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Ellen Favorin, Strandlandskap.
6d 15 tim
200 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1930-tal.
6d 15 tim
Taklampa, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Augusta Soldan, Flodlandskap.
6d 15 tim
Augusta Soldan, Flodlandskap.
160 EUR
Utropspris
550 EUR
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets andra hälft.
6d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Englund, pall, Skelder AB, 1990-tal.
6d 15 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Samling fotoböcker, surrealism m.m, 4 delar.
6d 15 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, väskaccessoar, "Rodéo Pégase".
6d 17 tim
5 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?