1933 föremål
Certina, armbandsur, 18K guld, 33 mm.
1d 1 tim
4 611 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Englesson, 1900-talets andra hälft.
1d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ivar Morsing, "Bild från Cordoba".
1d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
1 tim 59m
Matta Kashmir ca 109x83 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1970-tal.
6d
Matbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fredrik Lindqvist, Utan titel.
5d 20 tim
666 SEK
Utropspris
3 000 SEK
David Shrigley, "Swan".
6d
David Shrigley, "Swan".
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl, Mourey, Frankrike, sent 1800-tal.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
6d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa sent 1900-tal/2000-tal.
2 tim 1m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, 1900-talets mitt.
4d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå/förvaringsmöbel sent 1900-tal.
1d 3 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Maria Röhl, porträtt ett par.
2 tim 29m
Maria Röhl, porträtt ett par.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nattduksbord, ett par, 1920-30-tal.
2d 22 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Sarouk/Djosan, ca 86 x 64 cm.
1d 21 tim
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
2d 1 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord/bänk 1970-tal.
3d 2 tim
Soffbord/bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
3d 2 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Carl Gunne, "Grundsund, Bohuslän".
1d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cartier, scarf.
4d 3 tim
Cartier, scarf.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Per Daniel Holm, Insjölandskap med figurer.
1d 22 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen, vitguld med briljantslipade diamanter.
1d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Rodhe, komposition.
2 tim 21m
Lennart Rodhe, komposition.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nils-Göran Brunner, landskap.
4d 2 tim
Nils-Göran Brunner, landskap.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fartygsmodell, 1900-tal.
4d
Fartygsmodell, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan-Eric Ritzman, vas, Transjö.
1d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK