221 föremål
Örhängen, 18K guld.
6d 4 tim
Örhängen, 18K guld.
Inga bud
Utropspris
350 EUR
Jonas Heiska, Fiskestund.
3d 4 tim
Jonas Heiska, Fiskestund.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 18K guld/platina, ovalslipad citrin.
3 tim 3m
100 EUR
Utropspris
1 100 EUR
Taklampa, 1930-tal.
2d 4 tim
Taklampa, 1930-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Eva Cederström, Stadsvy från Grekland.
6d 4 tim
200 EUR
Utropspris
700 EUR
Gucci, scarf, "Flora".
6d 4 tim
Gucci, scarf, "Flora".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Tiffany & Co, slev, sterling silver.
6d 4 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Orvo Raatikainen, Tvättdag.
6d 5 tim
Orvo Raatikainen, Tvättdag.
130 EUR
Utropspris
400 EUR
Louis Sparre, El Bestioun Taza.
6d 4 tim
160 EUR
Utropspris
500 EUR
Unto Koistinen, Liggande modell.
5d 6 tim
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Esa Riippa, "Mangovati".
2 tim 41m
Esa Riippa, "Mangovati".
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Augusta Soldan, Flodlandskap.
2d 5 tim
Augusta Soldan, Flodlandskap.
190 EUR
Utropspris
550 EUR
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

261. Bänkalängd, krabbasnår, ca 344 x 51 cm, Herrestads härad, Skåne, 1800-talets första hälft.
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
Aktuellt bud:
3 500 SEK