Släpp in våren

298 föremål
HALLMÖBEL 1970-tal.
HALLMÖBEL 1970-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANS J WEGNER, SÄNGSKÅP, 1960 / 70-tal.
Klubbat pris
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HYLLA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HYLLA, rund form, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
INGVAR HILDINGSSON, pall, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEF FRANK, soffa, modell 678, Firma Svenskt Tenn.
Klubbat pris
14 170 SEK
Utropspris
7 000 SEK
JOSEF FRANK, tevagn, modell 691, Svenskt Tenn.
Klubbat pris
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KARIN MOBRING, fåtölj, "Amiral", IKEA.
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
11 501 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KARMSTOL. 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
6 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 4 st, allmoge, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, Thonet, 1900-talets första hälft,
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSOLBORD, FIAM, glas. 2000-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KORGSTOL 1900-tal.
KORGSTOL 1900-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KORGSTOL, 1900-talets senare hälft.
Klubbat pris
98 EUR
Utropspris
150 EUR
KORGSTOL, rotting 1900-tal.
KORGSTOL, rotting 1900-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KURT ØSTERVIG, barskåp, Danmark, 1960-tal.
Klubbat pris
31 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LÅNGBÄNK /SÄTE, Hälsingland, 1800-tal.
Klubbat pris
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARCEL WANDERS "Knotted Chair", Cappellini, Italien.
Klubbat pris
21 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MATBORD, Danmark, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
6 556 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MONTERSKÅP, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PALLAR, 6 st, 18/1900-tal.
PALLAR, 6 st, 18/1900-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PALLAR/FOTPALLAR, ett par, 1900-talets senare del,
Klubbat pris
2 805 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIEDESTAL, 2000-tal.
PIEDESTAL, 2000-tal.
Klubbat pris
2 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
POUL KJAERHOLM, fåtölj, PK-22, Fritz Hansen Danmark 2004.
Klubbat pris
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
POUL KJÆRHOLM, fåtölj, PK22, Fritz Hansen, Danmark 1999.
Klubbat pris
17 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SATSBORD Danmark 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SATSBORD, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-tal.
SERVERINGSVAGN, 1900-tal.
Klubbat pris
1 503 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
2 350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt,
Klubbat pris
2 655 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, CFC, Silkeborg, Danmark, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN/RULLBORD, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEVERINGSVAGN, art deco, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets slut.
SIDEBOARD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
7 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1940/50-tal.
SIDEBOARD, 1940/50-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 2 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, Alberts, Tibro, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SITTGRUPP,  4 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD "Ideal"  NK verkstäder 1934.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, "Regina", Nordiska Kompaniet, 1934.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKRIVSTOL, AB Johanson & Söner, Hyssna, 1960-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA SAMT FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, 1900-talets mitt.
SOFFA, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1930/1940-tal.
SOFFA, 1930/1940-tal.
Klubbat pris
6 556 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, allmoge, omkring 1900.
SOFFA, allmoge, omkring 1900.
Klubbat pris
2 750 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SOFFA, möjligen Italien. 1900-talets senare del.
Klubbat pris
10 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFBORD 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK