Släpp in våren

298 föremål
SPEGEL, tenn, Swedish Grace.
SPEGEL, tenn, Swedish Grace.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, tenn, daterad 1935.
SPEGEL, tenn, daterad 1935.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOL, Fischer, 1900-talets början.
Klubbat pris
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEVERINGSVAGN, art deco, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVSTOL, AB Johanson & Söner, Hyssna, 1960-tal.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt,
Klubbat pris
2 655 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VILSTOL, "Karlskrona", Ikea, sent 1900-tal.
Klubbat pris
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, pall, "Visingsö",
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DÄCKSTOL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets slut.
SOFFBORD, 1900-talets slut.
Klubbat pris
3 301 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL EINAR HJORTH, bokhylla Typenko NK verkstäder 1931.
Klubbat pris
12 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, Alberts, Tibro, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN/RULLBORD, omkring 1900-talets mitt.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1970-tal.
SOFFBORD, 1970-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 4 st, Thonet-stil, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
655 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TIDNINGSSTÄLL, 1900-talets andra hälft, CITES-intyg,
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1950-tal.
FÅTÖLJ, 1950-tal.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSOFFA, 1900-tal.
TRÄDGÅRDSOFFA, 1900-tal.
Klubbat pris
3 701 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1920-/30-tal, möjligen Bodafors.
Klubbat pris
951 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN MARKELIUS, stolar, 4 st, "Orkesterstolen".
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, CFC, Silkeborg, Danmark, 1950/60-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KORGSTOL, rotting 1900-tal.
KORGSTOL, rotting 1900-tal.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALLAR/FOTPALLAR, ett par, 1900-talets senare del,
Klubbat pris
2 805 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVANHALSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, art deco, omkring 1920/30-tal.
Klubbat pris
5 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, möjligen Nordiska Kompaniet, 1900-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDVIN HELSETH, stolar, ett par, "Fureka", Norge.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KORGSTOL 1900-tal.
KORGSTOL 1900-tal.
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, 1900-tal gjutjärn.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOLSTOLAR, ett par,
SOLSTOLAR, ett par,
Klubbat pris
3 003 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, Thonet, 1900-talets första hälft,
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TIDNINGSSTÄLL, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SWEDISH MODERN, spegel, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
4 201 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL. 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
1 705 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SATSBORD, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KORGSTOL, 1900-talets senare hälft.
Klubbat pris
98 EUR
Utropspris
150 EUR
ALVAR AALTO, STOL 69 OCH PALL E60, Artek.
Klubbat pris
141 EUR
Utropspris
150 EUR
SOFFA, allmoge, omkring 1900.
SOFFA, allmoge, omkring 1900.
Klubbat pris
2 750 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, tenn och mässing, 1930-tal,
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, art deco, 1900-talets början.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 4 st, allmoge, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal.
FÄLLBORD, 1800-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CAFÉBORD, 1930/40-tal.
CAFÉBORD, 1930/40-tal.
Klubbat pris
2 850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARNKARMSTOL samt PALL 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, 2 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL Art Deco, 1920 / 30-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UTDRAGSSOFFA, allmoge, 1800-tal.
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1960-tal.
SOFFBORD, 1960-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PALLAR, 6 st, 18/1900-tal.
PALLAR, 6 st, 18/1900-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SATSBORD Danmark 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, Engelsk stil, 1900-tal.
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, ett par, 1960-tal.
SOFFBORD, ett par, 1960-tal.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, Glas Mäster, Markaryd, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-tal,
SOFFBORD, 1900-tal,
Klubbat pris
3 439 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP/SKÅP, 1930-/40-tal.
BARSKÅP/SKÅP, 1930-/40-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSPLATEAU/BRICKA, glas och mässing, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR 6 st 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
458 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALVAR AALTO, pallar. 2 st. 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 405 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, art déco, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
1 150 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal.
Klubbat pris
1 901 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 513 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALLMÖBEL 1970-tal.
HALLMÖBEL 1970-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-tal.
SERVERINGSVAGN, 1900-tal.
Klubbat pris
1 503 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1920/30-tal.
SPEGEL, 1920/30-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt/andra hälft.
Klubbat pris
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, Swedish Grace, 1920-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, "Ole", IKEA, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK