Important Toys

VISNING: Västberga Allé 3. Öppet: mån–tors: 10–19, fre: 10–17, lör: 11–15.

191 föremål
ARNOLD, U-båt A2004, Tyskland, ca 1950.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARNOLD, motorcykel Mac 700, Tyskland, 1950-tal.
Klubbat pris
1 150 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARNOLD, motorcykel, Tyskland, 1930/40-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ATC, Buick, Japan, ca 1958.
ATC, Buick, Japan, ca 1958.
Klubbat pris
4 901 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARBIE, serietidning #1, Stockholm, 1963.
Klubbat pris
3 288 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BILD-LILLI, docka, Tyskland, 1955-1964.
Klubbat pris
7 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
3 850 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klubbat pris
7 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Klubbat pris
7 756 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Klubbat pris
7 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BING WERKE, 2 stycken Ford, Tyskland, 1920-tal.
Klubbat pris
2 505 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BING WERKE, dykare, Tyskland, 1920-tal.
Klubbat pris
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BISKVIDOCKA, Tyskland, 1900-talets början.
Klubbat pris
938 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BISKVIDOCKA, Tyskland, 1910-tal.
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BISKVIDOCKA, möjligen Frankrike, 1800-talets slut.
Klubbat pris
5 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRIO, Volvo PV 444, Sverige, 1940/50-tal.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BÖCKER, 10 stycken, gällande nallar.
Klubbat pris
500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BÖCKER, 12 stycken, docklitteratur.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DEANS RAG BOOK, Musse Pigg, England, 1930-tal.
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DISTLER, Electro Matic 7500, Tyskland, 1950-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DISTLER, brandbil, Tyskland, 1930-tal.
Klubbat pris
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DISTLER, sportbil IA 3058, Tyskland, 1930-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DISTLER, sportbil JD 3058, Tyskland, 1930-tal.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DOMO, Maserati, Italien, ca 1948.
Klubbat pris
61 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
EBO(Hans Eberl), GIK-GAK, Tyskland 1920-tal.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRITZ VOITH, man med resväska, Tyskland, 1950-tal.
Klubbat pris
2 866 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GAMA, tomte i plåt, Tyskland, 1930-tal.
Klubbat pris
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Klubbat pris
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GEBRÜDER BING, flodbåt, Tyskland, 1910-tal.
Klubbat pris
12 233 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GEBRÜDER BING, krigsfartyg, Tyskland, 1910-tal.
Klubbat pris
12 722 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GEBRÜDER EINFALT, ballerina no 244, Tyskland, 1920-tal.
Klubbat pris
1 450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNGHÄST, 1800-talets andra hälft.
Klubbat pris
8 602 SEK
Utropspris
6 000 SEK
GUNGHÄST, 1800/1900-tal.
GUNGHÄST, 1800/1900-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HAUSSER, luftvärnsbil, Tyskland, 1930/40-tal.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HAUSSER, stabsbil, Tyskland, 1930/40-tal.
Klubbat pris
4 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HE-MAN, Starship Eternia i oöppnad kartong, Mattel 1989.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERTEL & SCHWAB, biskvidocka 173, Tyskland, ca 1914.
Klubbat pris
21 010 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HEUBACH, pojkdocka 7622, Tyskland, ca 1912.
Klubbat pris
3 711 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HEUBACH, pojkdocka, Tyskland, 1910-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HUKI, motorcykel med bana, Tyskland, 1930-tal.
Klubbat pris
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HÄSTVAGN, Tyskland omkring 1890-1900.
Klubbat pris
19 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ICHIKO, Cadillac, Japan ca 1962.
Klubbat pris
4 188 SEK
Utropspris
2 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

208. Sidney Gibson, taburetter, ett par, Swedish Grace, Sparreholms Snickerifabrik 1920-tal.
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
85 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
Aktuellt bud:
85 000 SEK