Det våras för trädgården!

207 föremål
TRÄDGÅRDSBORD samt STOLAR, 2 st, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 3 st, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Trädgårdsbänk, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KORGSTOLAR ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅGELBAD/SKULPTUR modern tillverkning.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOLSTOLAR, ett par, omkring år 2000.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BLOMBORD, koppar, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
3 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGåRDSOFFA 1900-talets senare del.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn, 1900-talets början.
Klubbat pris
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SERVERINGSVAGN, för trädgård.
SERVERINGSVAGN, för trädgård.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 3 delar.
TRÄDGÅRDSMÖBLEMANG, 3 delar.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLER, 8 delar, 1990-talets slut.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOLSTOLAR, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFGAVLAR, ett par, gjutjärn, omkring 1900.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLER, 2 delar. Elsa Stackelberg för Fri Form.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BADKAR, omkring 1900,
BADKAR, omkring 1900,
Klubbat pris
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLER, 4+1, GRYTHYTTAN.
Klubbat pris
9 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GRINDAR, ett par, 1900-talets början.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, 1800-tal.
TRÄDGÅRDSURNA, 1800-tal.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, Grythyttan, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
8 810 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSOFFA, gjutjärn.
TRÄDGÅRDSOFFA, gjutjärn.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, sekleskiftet 1900 / 1900-talets början.
Klubbat pris
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅGELBAD, 1900-talets början.
FÅGELBAD, 1900-talets början.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, 4 stolar av bryggerimodell.
Klubbat pris
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PARSOLLHÅLLARE gjutjärn 1900-talets början.
Klubbat pris
2 050 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn, 1900-talets början.
Klubbat pris
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, 1900-tal.
TRÄDGÅRDSURNA, 1900-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, Grythyttan nr 5.
Klubbat pris
2 701 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, Gryttanhyttan nr 5.
Klubbat pris
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BLOMSTERBORD, ett par, Frankrike.
Klubbat pris
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klubbat pris
2 250 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, Byarum, sent 1800-tal.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, omkring år 1900.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, omkring år 1900.
Klubbat pris
7 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
BRYGGERISTOLAR, ett par, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, gjutjärn, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
3 701 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOLSTOL, 1900-talets mitt.
SOLSTOL, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOLSTOLAR, ett par, Scandinavian Design Jutlandia.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLER, 5 delar 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
2 001 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KITTEL, koppar,tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, Byarums Bruk, sent 1900-tal.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBLER, 2+2+1, 1900-talets andra hälft,
Klubbat pris
1 601 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BÄNK, 1900-talets mitt.
BÄNK, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
3 090 SEK
Utropspris
2 000 SEK
URNOR, ett par, keramik, Höganäs, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, gjutjärn. Sent 1900-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, möjligen Svenskt Tenn, 2000-tal.
Klubbat pris
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, 1900-tal.
Klubbat pris
1 850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGFONTÄN, gjutjärn 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, modern tillverkning.
Klubbat pris
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klubbat pris
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, Nostalchic, 2000-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR 4 ST, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BLOMSTERSTÄLLNING 1900-talets senare del/2000-tal.
Klubbat pris
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR, 4 st, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TRÄDGÅRDSSTOLAR MED BORD, järn, 1900-tal.
Klubbat pris
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOLSTOL, Triconfort, Frankrike, 1900-talets andra hälft.
Klubbat pris
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, ett par, Byarums Bruk, omkring 2000.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSGRUPP,  4+1 st, "Royal".
Klubbat pris
5 650 SEK
Utropspris
7 000 SEK