1384 föremål
Olle Bærtling, "Sergoamarak".
9 tim 29m
Olle Bærtling, "Sergoamarak".
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Esaias Thorén, Utan titel.
9 tim 31m
Esaias Thorén, Utan titel.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokhylla, Swedish Modern, 1940-tal.
9 tim 33m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Claesson, Malmgårdsvägen.
9 tim 33m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Antonio Saura, "Amelia".
9 tim 36m
Antonio Saura, "Amelia".
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Falk, Kustlandskap.
9 tim 36m
Kjell Falk, Kustlandskap.
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hughie O´Donoghue, "Crows II".
9 tim 38m
3 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bord, 1800-tal.
9 tim 39m
Bord, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Franco Costa, "Red Spinnaker in Florida".
9 tim 39m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, portfölj.
9 tim 40m
Bottega Veneta, portfölj.
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtöljer ett par "Karin", DUX.
9 tim 42m
14 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, allmoge, daterad 1857.
9 tim 43m
Soffa, allmoge, daterad 1857.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
9 tim 45m
Hörnskåp, 1800-tal.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
James Coignard, Utan titel.
9 tim 45m
James Coignard, Utan titel.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-talets första hälft.
9 tim 46m
850 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, "Doo-Wop", Louis Poulsen, Danmark.
9 tim 48m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Skandinavien, 1960-tal.
9 tim 49m
Bänk, Skandinavien, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Thomas Bentzen, soffbord, "Around XL", Muuto.
9 tim 51m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peter Nyborg, "Shining the Shield".
9 tim 52m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Månskensampel, jugend, omkring år 1900.
9 tim 58m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Fiona", samtida.
9 tim 59m
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Malcolm Morley, "Devon landscape".
10 tim 1m
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ivar Morsing, "Ung flicka, Cotignac".
10 tim 4m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karl Momen, Utan titel.
10 tim 7m
Karl Momen, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Golvvas Peter Ipsen Danmark tidigt 1900-tal.
10 tim 13m
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1950/60-tal.
10 tim 22m
Soffbord 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Vikskärm Japan 1900-talets mitt/andra hälft.
10 tim 27m
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Satsbord 3 dlr sent 1900-tal.
10 tim 30m
Satsbord 3 dlr sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
10 tim 33m
12 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Matta orientalisk figural silke ca 57x79 cm.
10 tim 37m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
10 tim 41m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta orientalisk ca 196x199 cm.
10 tim 47m
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord Linden möbler sent 1900-tal.
10 tim 48m
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim, ca 250 x 194 cm.
1d 7 tim
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Kelim ca 289x202 cm.
1d 7 tim
Matta Kelim ca 289x202 cm.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj  "Oppo" Blå Station 2000-tal.
1d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1900-tal.
1d 7 tim
Bordslampa 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil,  1900-talets början.
1d 8 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
1d 8 tim
Soffa, Dux, 1900-talets slut.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Väggspeglar, ett par, Eichholtz. samtida.
1d 8 tim
700 SEK
Utropspris
5 000 SEK